Tadeáš Čeřovský získal bronz na USK CUPU

09.02.2020 07:09

 

    Uplynulou sobotu se v pražské sportovní hale Folimance uskutečnilo úvodní kolo serálu Českého poháru – USK CUP v kategorii seniorů.

Na pražském tatami se kromě judistů z ČR představili i borci z Rakouska a Slovenska, mezi nimi i trojlístek jičínských judistů.

Nejvíce se na úvod sezony dařilo junioru Tadeáši Čeřovskému, který po 2 vítězných utkáních podlehl pouze v semifinále soupeři se Slovenska. V boji o bronz převědčivě zvítězil a zaslouženě získal broonzovou medaili.

Bez medaile se po delší odmlce vracel stříbrný medailista z loňského republikového šampionátu do 90 kg Petr Matějka, který v úvodním kole podlehl domácímu borci a v opravných bojích se mu již nedařilo.

V kategorii do 73 kg se Jakub Zachoval s bilancí 1 vítězství a dvou porážek umístil na 9. místě.

Velkým překvapením USK CUPU  byla semifinálová prohra reprezentanta ČR Jaromíra Musila ze Sokola Praha Všovice v hmotnostní kategorii do 81 kg, v páté minutě nastavení, s loňským dorosteneckým Mistrem světa v kategorii dorostenců do 73 kg Adamem Kopeckým z TJ AŠ Mladá Boleslav.

Novinky

10.03.2020 23:09
  Dne 7.03.2020 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník Velké ceny DDM Hradce Králové v judu pro kategorie U 11, 13, 15 a U 18 dorostenky. Na královéhradecké tatami se představilo i několik jičínských nadějí. Nejlépe se dařilo v kategorii U 11 do 42 kg Mirku...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Judo Jičín jicin.judo@seznam.cz