Pepo, děkujeme za vše

18.12.2017 19:03

 

   Ve čtvrtek 14. 12.2017 se v klubovně SA Jičín uskutečnila schůze výkonného výboru SKP Judo Jičín z.s..

          Jedním z bodů programu bylo odstoupení z funkce předsedy klubu Josefa Letošníka. Josef Letošník působil v této funkci s drobnou odmlkou téměř 40 let. Souběžně s touto funkcí působil rovněž 42 let jako hlavní trenér jičínského klubu. Za toto období vychoval celou řadu reprezentantů ČR, kteří se zúčastnili vrcholných soutěží, včetně MS a ME. Dlouhá léta působil také v různých funkcích Českého svazu juda (sportovní ředitel, ústřední trenér, trenér RD). Jeho sportovní odbornost, ale i lidské kvality, neunikly ani vedení ČSJu, který si jej později zvolil za svého předsedu. V současné době vykonává funkci čestného předsedy Českého svazu juda. O jeho významu pro české judo svědčí i skutečnost, že jej na nedávném republikovém šampionátu starších žáků v Jičíně přišel osobně pozdravit nejlepší český judista historie, olympijský vítěz Lukáš Krpálek!

  Za jeho dlouholetou práci v jičínském klubu mu za všechny jičínské příznivce juda poděkoval nově zvolený místopředseda klubu Petr Košek, popřál mu mnoho zdraví a elánu do dalších let a zároveň mu nabídl funkci čestného předsedy klubu! Pepa tuto funkci rád přijal. Do funkce předsedy SKP Judo Jičín byl zvolen jeho syn Milan Letošník.

           Olympijský vítěz Lukáš Krpálek na návštěvě u Pepy Letošníka

Novinky

10.03.2020 23:09
  Dne 7.03.2020 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník Velké ceny DDM Hradce Králové v judu pro kategorie U 11, 13, 15 a U 18 dorostenky. Na královéhradecké tatami se představilo i několik jičínských nadějí. Nejlépe se dařilo v kategorii U 11 do 42 kg Mirku...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Judo Jičín jicin.judo@seznam.cz