Egrt a Matějka vybojovali bronz z ČP judistů

16.09.2019 18:41

 

       Uplynulý víkend se v brněnské Městské sportovní hale uskutečnil 29. ročník Brno Cupu, jako posledního turnaje ze seriálu Českého poháru v kategoriích ml. a st. žáků, dorostenců a seniorů.

Na tatami se představilo na 1240 judistů nejen z ČR, ale i zahraniční naděje z  Chorvatska, Litvy, Maďarska, Polska, Slovenska, Slovinska, SRN a Ukrajiny. V kategorii dospělých se představilo i několik účastníků nedávného MS v Tokyu.

Z jičínských judistů se v sobotu nejvíce dařilo Petru Matějkovi, který podal velmi dobrý výkon, když po 3 vítězných utkáních získal zaslouženě bronzovou medaili a podlehl pouze v semifinalovém utkání reprezentantu ČR Ivanu Petrovi.

Junior Tadeáš Čeřovský obsadil po 2 vítězných utkáních a 2 prohrách v kategorii seniorů do 66 kg solidní 7. místo.

V neděli se na brněnském tatami představil trojlístek jičínských žáků.

Nejvíce se dařilo v kategorii st. žáků do 55 kg Františku Egrtovi, který v nejpočetněji obsazené kategorii(49 startujících) získal zaslouženě po 6 vítězných utkáních  a jediné porážce bronzovou medaili.

V kategorii mladších žáků se představili Vojta Ježek do 42 kg a Tomáš Ort do 34 kg.    

Vojta po 2 vítězných utkáních prohrál se slovenským judistou a do dalších bojů již nezasáhl. Tomáš podlehl v úvodním kole borci z Ukrajiny a v soutěži skončil.                                                     

 

Novinky

10.03.2020 23:09
  Dne 7.03.2020 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník Velké ceny DDM Hradce Králové v judu pro kategorie U 11, 13, 15 a U 18 dorostenky. Na královéhradecké tatami se představilo i několik jičínských nadějí. Nejlépe se dařilo v kategorii U 11 do 42 kg Mirku...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Judo Jičín jicin.judo@seznam.cz